Tänaseks on RAdezaini e-poe kaudu tellitud üle 300 erineva toote – need on täiesti erinevad ja iga tellija jaoks olulise sõnumiga tooted – mida oli rõõm valmistada. Soovin, et neid tooteid näeksid rohkem ja rohkem inimesi ning kutsun teid ülesse nendest toodetest pilte jagama!

Annan ka pildijagamisele väikese boosti ning alates Septembrist loosin iga kuu viimasel päeval kõigi #radezaini häštäägiga (ja miks ka mitte @radezain tag’ga)  piltidest välja ühe õnneliku, kes võidab 15€ ostukrediiti meie e-poest.

Instagrami loos on kõigile, kes on RAdezain.ee e-poest toote tellinud või kingituseks saanud inimesed, kes märgivad Instagrami postituses selle #radezain häštäägiga. Sedasi koondatakse kõik pildid kokku ning loosiratas saab oma töö teha.

Iga pilt osaleb loosis ühe korra aga Sina võid lisada oma tootest mitu pilti. Ja ostukrediiti võid võita ka näiteks aasta peale postitust!
Lihtsalt ära unusta ▶▶  #radezain ja @radezain 😊

Loosis osaled peale nende sammude täitmist (toodet tellides teed sa juba enamuse ära🌞)

  1. Telli toode radezain.ee veebipoest. Tellimine on mugav, ehe valmistatakse tavaliselt kahe tööpäeva jooksul ja saadetakse kas Itella Smartposti või Omniva pakiautomaati.
  2. Kui toode saabub, kanna ja pildista seda. Oma ehet või kingitust pildistades ole loov ja kindlasti pildista nii, et Sinu jaoks loodud toode oleks pildil eristatav. Loosi võidavad ainult need pildid, millel RAdezaini toodet näha! Loosis ei osale need head inimesed, kellega oleme teinud koostööd 😇.
  3. Lae pilt Instagrami, ning tagi #radezain ja @radezain kontoga.
  4. Ongi kõik! Juba osaledki loosis ja teised saavad Sinu kaunist ehet imetleda.
  5. Iga kuu viimasel päeval toimub loos ja võitjaga võtame ühendust Instagrami sõnumite kaudu.

Jagame võidupilte ja ka muid meie häštäägiga pilte RAdezaini Instagramis ja võimalik, et ka teistes kanalites 😊 Au ja kuulsust kõigile!

Aitäh kõigile klientidele!🙏🙏🙏