Isadepäev on eriline aeg, mil me kõik soovime näidata oma isadele, kui väga me neid hindame ja armastame. See on päev, mil tahame neile kinkida midagi erilist, midagi, mis jääks meelde ja oleks südamest. RAdezain on selleks puhuks loonud eraldi tootekategooria, mis koondab endas just need kingitused, mis on mõeldud spetsiaalselt isadele või sobivad ideaalselt selleks puhuks.

Radezaini isadepäeva kingituste kategoorias leidub midagi igaühele. Olgu sinu isa suur raamatusõber, stiilne äriinimene või seiklushimuline matkaja, meie valikust leiad kingituse, mis rõõmustab teda kindlasti. Mis teeb need kingitused tõeliselt eriliseks, on võimalus lisada neile personaalne sõnum. See võib olla armas mälestus, teie ühine nali või lihtsalt sõnad, mis väljendavad sinu tundeid.

Iga toode RAdezaini isadepäeva kategoorias on hoolikalt valitud ja kujundatud. Need pole lihtsalt esemed, vaid mälestusesemed, mis kannavad endas soojust ja armastust. Käsitööna valminud tooted on unikaalsed ja kvaliteetsed, mis tähendab, et need kestavad aastaid, meenutades sinu isale seda erilist päeva ja sinu armastust.

Kas otsid midagi stiilset ja elegantset või midagi lõbusat ja praktilist? RAdezaini isadepäeva kingituste valikus on kõike. Ja mis kõige parem – kui sa ei leia midagi, mis sobiks täpselt sinu isale, saad meie tooteid kohandada, lisades neile isikliku puudutuse.

Isadepäev ei ole lihtsalt päev kingituste andmiseks. See on aeg, mil mõtleme tagasi kõigile hetkedele, mida oleme koos veetnud, ja näitame oma isadele, kui väga me neid hindame. 🎁❤️

Meestepäevaks
14.90
14.90
3.00
4.00

Metallist sõnumiga käevõrud

Metallist käevõru must

21.00

Emadepäev

Sõnumiga kahvel

15.00
SAADAVAL 4 ERINEVAT TOONI
18.00

Emadepäev

Sõnumiga lusikas

15.00
16.00

Võtmehoidjad

Piklik võtmehoidja

12.00

Võtmehoidjad

Seibi võtmehoidja

16.00