Isadepäev on kohe-kohe kätte jõudmas ning veel viimane hetk on aega mõelda isa kingile.

Isadepäeva tähistatakse igal aastal, novembrikuu teisel pühapäeval, eesmärgiga tänada isasid ja vanaisasid laste kasvatamisel. Heaks traditsiooniks on saanud isade meeles pidamine sümboolse kingitusega – see võib olla nii ise tehtud kaart, kui ka äge sõnumiga toode.

Millised on siis sobivad isadepäeva kingitused?

Olen seda meelt, et pigem olgu kingitus rohkem hingele, kui materiaalne. RAdezaini epoest on võimalik valida päris mitme erineva toote seast. Toon välja enda lemmikud.

Kõige populaarsem on olnud siiani Eriline võtmehoidja, mille saab lisada oma pühenduse, soovi või hea mõtte. Eriliseks muudab selle võtmehoidja ka see, et sellele saab lisada väikesed seibid, millele siis omakorda lisada väikesed sõnumikesed. Need võivad olla nii olulised kuupäevad, laste nimed, isa iseloomujooned jne – võimalused on piiritud!

Raamatulugejatele isadele sobib kingituseks sooja sõnumiga järjehoidja. Nagu ikka RAdezaini toodete puhul, saad lisada sellele oma sõnumi – sinna mahub lausa mitu lauset. Ilmselt uinub iga isa naerusuil, kui viimane rida, mida loeti on alati soe ja armas sõnum lapselt.

Tänapäeval ei ole ehteid kandev meesterahvas mingisugune eriline tegelane. Seega sobiks käevõrude valikust nii mõnigi toode ka isale. Kahtlemata populaarseimad on seibivõrud,  ja eriti suure seibiga käevõru, mis oma paljude värvivalikutega muutub kindlasti oluliseks aksessuaariks Sinu isa garderoobis.

Kõige erilisem ja ka ainulaadsem kingitus ehk, on aga igal hommikul kohvi sisse suhkrut tõstev lusikas – millele lisatud  motiveeriv sõnapaar päevaks või soe tundepuhang. See on hea start igale päevale  – kindel, soe ja isa jaoks kalli inimese poolt südamest tulev kingitus. Praadi armastavale isale on sobilik ehk hoopis sõnumiga kahvel

Üks praktiline kingitus veel on võtmehoidjaga avaja – sellele on võimalik sõnumit lisada mõlemale poolele ning soovi korral samuti võimalik juurde lisada seibid. Teksti on võimalik lisada nii horisontaalselt, kui vertikaalselt – see annab palju võimalusi.

Emadepäev

Sõnumiga lusikas

15.00
16.00
SAADAVAL 4 ERINEVAT TOONI
18.00

Uued isadepäeva kingitused, mis toovad isa suule naeratuse!

Nüüd on lisandunud isadepäeva kingituste sekka ka kohe valmis tooted, mis siiski oma personaalsusega kuidagi moodi alla ei jää.

Kupongiraamat Isale: See pole lihtsalt raamat, vaid terve hulk erilisi hetki isaga! Iga kupong tähendab kvaliteetaega või erilist tegevust koos temaga. Ja mis teeb selle veel erilisemaks? Kupongiraamatu tagakaanel on koht, kuhu saad joonistada või kirjutada midagi südamest. See teeb selle kingituse nii isiklikuks ja eriliseks, et Sinu isa tunneb end tõeliselt hinnatuna.

Veel saab isale tellida mehise ja laheda järjehoidja. Et Sinu isa teaks, et see on just temale, lisame sellele tema nime. See on ideaalne kaaslane tema lemmikraamatule. See on valmistatud tugevast kartongist, mis on tegelikult paberijääk – kes ütles, et taaskasutus ei saa olla stiilne?

Sõnad on võimsad ja mõnikord on just head, soojad sõnad see, mida me kõige rohkem vajame. Spetisaalselt isadepäevaks loodud kaartidele ongi võimalik lisada oma tänusõnad või soovid isale. Vali see, mis kõige rohkem südant puudutab, ja lisa oma isiklik sõnum, mis teeb selle kaardi tõeliselt eriliseks. Saadaval 5 erineva sõnumiga kaarti, mille tagaküljele saad lisada oma soovi.

14.90
4.00
3.00

Kuidas tellimine toimub?

Väga lihtsasti – kõigepealt mõtle, mida soovid isale öelda. Peale seda vali kingitus ning järgemööda juhiseid järgides esita tellimus. Eraldi midagi saatma ei pea ja tellimusega asutakse tegelema kohe, kui see saabub. Tooted valmistatakse ja postitakse tavaliselt 1-3 tööpäeva jooksul ning saadetakse mugavalt lähimasse DPD või Itella Smartposti pakiautomaati.