Kas teadsid, et RAdezain sai alguse just emadepäevast? Minu jaoks on emadepäev alati olnud pigem selline südamest-südamesse kingituste püha, mitte niiväga materiaalne tarbimispüha. Soovisingi oma pere emadele, kelle seas on nii ema, vanaema, tädi, õed ja täditütred, kinkida midagi ainulaadset, südantsoojendavat ja samas mitte nii ülemäära kallist. Meie peres on emasid ikkagi juba päris palju 😊

Soov oli kinkida midagi sümboolset, kuid samas tähendusrikast. Esimesed kingitused õnnestusid ja nii RAdezain tuligi. Eesmärgiga pakkuda ka teistele kingitusi, mis on erilised ja personaalsed ja valmistatud just täpselt seda konkreetset kingisaajat silmas pidades.

Sellel aastal tuli inspiratsioon peale, ning sai loodud päris mitu uut toodet – just emadepäev oli inspiratsiooniks😊 Uute toodete märksõnaks lisaks personaalsusele on kindlasti värvid.

Makramee võtmehoidjad. RAdezaini valikus on kaks erinevat mustrit ja palju värve. Igale võtmehoidjale lisa oma sõnum ümmargusele või südamekujulisele plaadile. Sõnumit saab lisada kahele poole ja näiteks 1,5mm tähemärke, mahub plaadile terve lause jagu. Mõlemad võtmehoidjad on tänu oma värvile väga efektsed ja sobivad kindlasti iga ema aksessuaari arsenali. On oluline märkida, et makramee võtmehoidjad valmistan isiklikult käsitööna.

Kolmekordne seibikee tõestas minu jaoks taaskord, et seibid on lahedad. Kolm erinevas suuruses seibi on kokku köidetud, särtsu lisamiseks saad personaliseerida seda ka sobiva värvi paelaga. Ja loomulikult saad lisada seibidele oma sõnumi. Vaata seibikeed ja selle võimalusi siit 

21.00

Südamega kaelaehe on samal ajal tagasihoidlik, kui ka pisut uhkeldav. Sümboliseerib süda nii armastust kui ka naiselikkust – ehk siis kõik need head tunded, mida ema vastu tunned. Südamega kaelaehe on saada kolmes erinevas toonis: kuldset, hõbedast ning rose gold tooni. Valmistatud tugevast roostevaabast terasest, pakkudes emale silmarõõmu veel aastaid.

Saadaval erinevad tooni
21.00

Sõnumiga lusikas – seda soovitame igal pool kuid asja eest ka 😊 minu arvates on see nii ainulaadne ja lahe kingitus. Lusikale on võimalik sõnumit lisada nii kausile kui käepidemele. Kujutle nüüd, kui suhkrutoosis on hingesoojendava sooviga lusikas. See on mõnus algus päevale, mis kindla peale naeratuse näole toob.

NB! Pea meeles, mustaks värvitud lusikat ei tohiks kasutada igapäevase söögiriistana, vaid näiteks suhkrutoosis oleva lusikana.

Emadepäev

Sõnumiga lusikas

15.00

Personaalne kaelaehe või käevõru. Metallist sõnumiga käevõru on RAdezaini tootevalikus olnud ja alati on see kindla peale minek. Sõnumit saab lisada kahele poole, nii et eriti soojad, kuid salajased soovid võib hoopis alumisele poolele ära peita. Piklik kaelaehe võimaldab sõnumit lisada tervelt neljale küljele – kuni nelja lapse emale on see ju ideaalne võimalus kõiki oma kalleid südame lähedal keel kanda.

Metallist sõnumiga käevõrud

Metallist sõnumiga käevõru Rose Gold

21.00
24.00
19.00

Metallist sõnumiga käevõrud

Metallist sõnumiga käevõru hõbedane

21.00