Parim kingitus on kinkekaart – sinu poolt määratud limiidiga mitmekordseks kasutamiseks.

Päris tihti on nii, et sooviks sõbrale kinkida temale sobiva sõnumiga toodet – aga pole päris kindel, mida sinna kirjutada. Pole muret! RAdezaini e-poes on nüüd saadaval kinkekaardid – mis oma paljude võimaluste poolest on endiselt väga personaalne kingitus.

RAdezaini kinkekaardiga saad

  • Määrata ise kinkekaardi suuruse alates 9€
  • Kinkekaart kehtib terve aasta
  • Kinkekaardile määratud summa kehtib kui ostukrediit – saad seda kasutada nii mitu korda, kui ise soovid. Kasutama summa jääb Sinu kontole alles.
  • Kinkekaardi saab saata oma sõnumiga sõbrale e-mailile või välja printida.

Kinkekaardi tellimiseks

Kinkekaardi tellimiseks mine lehele ning asu tellimust vormistama. Määra summa ja soovi korral saada kinkekaart kingisaaja e-postile. Selleks pole vaja teha muud, kui sisesta tema andmed. Saad kinkekaardi saatmise isegi ajatada sobivale kuupäevale – kas pole mitte mugav.

Kinkekaardi saatmisel saaja e-postile, edastakse talle teavitus e-maili teel, koos Sinu poolt määratud summa ning sõnumiga.
E-mailis on välja toodud:

  • roosas kastis – kinkekaardi kood
  • Sinises kastis – Sinu poolt lisatud sõnum
  • Pruunis kastis – kehtivuse kuupäev

Lisaks, saates kinkekaardi e-postile, seotakse see ära tema e-maili aadressiga RAdezain e-poe andmebaasis. See tähendab, et kui kingi saajal juba on RAdezaini e-poes konto, või ta selle loob, kuvatakse talle koheselt ka kinkekaardi info ning jälgida kehtivust ja saldot.

Kinkekaardi kasutamiseks

Kinkekaarti kasutamine on väga lihtne. Vali endale sobiv toode, ning lisa see ostukorvi. Ostukorvi lehel on kinkekaardi kasutamiseks eraldi koht, kuhu koodi sisestates rakendub ostukrediit.

Kinekaardi kehtivust ning  jääki on võimalik jälgida Minu konto lehelt.