Ma mäletan, kui ägedad olid kooliajal sõbrapäevad! Sellel päeval töötas ju sõbrapost, kus sai saata, kui saada sõbrapäevakaarte. Sõbrapäeva kingituste ettevalmistamine oli pikem protsess – eelnevatel päevadel tuli valmistada kaardid, hommikul panin kaardid posti ning pealelõunat oli see magusaim aeg, kui kaardid laiali jagati. Soe sõnum sõbralt tõstis ikka mitmeks ajaks suunurgad ülespoole.

Äkki just sealt tekkiski mul mõte ka sõnumiga toodete loomiseks. Leian, et sõnad on võimsad – ja personaalselt kellegi jaoks loodud sõnumiga toode paitab südant nii kingi saajal kui hinge kingi tegijal.

Mis oleks sõbrapäevaks parem kingitus, kui spetsiaalselt enda jaoks kallile inimesele loodud kingitus. Usun, et RAdezaini tootevalikust leiadki endale ja oma sõbrale midagi meeldivat. Miks? Sest suurim eelis meie toodete juures on, et kuigi need valmistan mina, siis ainulaadseks muudab need Sinu lisatud sõnum – just nagu sõbrapäevakaart 😊

Jagan  enda kogemusest veidi ideid jagada, mida ja kellele kinkida

Peidetud sõnumid ehtel

Vahel on nii, et parimad sõnumid on privaatsed ja ega neid ei tahagi teisele näidata. Peida oma sõnum tema käevõru siseküljele või kaelaehte tagumisele poolele.

Sobilik kingitus nii tüdruksõbrale, sõbrannale, tütrele ja emale.

Armsamale suhkrulusikas hommikuseks rõõmuks

Sarnaselt nagu hommikune musi või soe „tere hommikut“ siis sõnumiga lusikas suhkrutoosis pakub naeruseid hommikuid veel pikaks ajaks. Lusikale on võimalik teksti lisada nii lusika kausile, kui käepidemele.

Sobilik kingitus nii mehele, naisele, isale, emale, õele või vennale – sobib tõesti kõigile.

Nahast metallplaadiga võtmehoidja

Nahast metallplaadiga võtmehoidja on RAdezaini üks uusimaid tooteid. Võtmehoidjale on võimalik teksti lisada nii metallplaadile, kui ka nahast osale. Toodet saab personaalsemaks muuta valides südamekujulise või ümara metallplaadi vahel ning valikus on kolme eri tooni nahka. See sobib kõigile – meestele ja naistele! Vaata täpsemalt nahast võtmehoidaj kohta klikkides siia

Järjehoidja

Raamatulugejad teavad, mis väärtus on heal järjehoidjal. Ja mõtle nüüd, kui õnnelikuks sa ühe lugeja sellise praktilise kingitusega teed. Praktiline kingitus saab olla aga ka väga personaalne kingitus – sinu oma sõnumiga. Järjehoidja mahutab pikema teksti kui näiteks seibivõrud või kaelakee nii, et saad sinna lisada midagi väga südantsoojendavat.

Sobilik kingitus kõigile – eriti raamatulugejale või isikule, kes ametist lähtuvalt peab palju järge pidama – andmetöötleja, raamatupidaja jne.

Tähtis kuupäev ja/või nimetähed seibivõrul

See on kingituste klassika ning selle plaaniga ei saa mööda panna! Seibivõrud on oma olemuse poolest väga ägedad ning nad sobivad nii meestele, naistele kui lastele. Saad valida sobiva tegumoe, sobivat värvi  paela – kohandada toodet täielikult Sinu soovidele vastavaks. Uudisena on seibivõru saadaval nüüd ka kuldset ning roosa kulla tooni – poleeritud peegelsiledaks, jätavad nad eriti luksusliku ehte mulje.

Eriti sobilik kingitus paaridele, ning tellides kaks käevõru siis postitasu ei lisanud.

Spetsilaalselt selle sõbrapäeva jaoks loodud seibivõru südamega

Piiratud koguses spetsiaalne ehtekomplekt sobib hästi eelkõige naistele. Käevõru komplekt koosneb kahest osast – populaarne väikese seibiga käevõru ning südamemotiiviga ripats. Võite vabalt oma armsamaga ka ühte ja sama kompletki jagada. Vali sobivat tooni pael ning lisa sobib tekst seibivõrule. Südamele saab lisada teie nimetähed ning sobiva ikooni. Vaata sõbrapäeva käevõru siit

Sobilik kingitus eelkõige naisele.

RAdezain  valmistab personaalse  sõnumiga tooteid, on olemas ehtetoorikud, millele saad lisada enda jaoks olulise teksti. Sõnumiga tooted valmistatakse alles peale tellimuse esitamist. Meie lehel on olemas „kohe valmis tooted“ aga need on näidiseks või insipirtisooni hetkel loodud ehted. Vaata julgelt ringi ning soovi korral ammuta ideid enda personaalse ehte tellimiseks. Saadame tooteid nii Eesti, Lätti, Leetu kui ka Soome.