RAdezaini tähed

RAdezain lisab sõnumi ehtele mitte graveerimise teel, vaid stantsimise või tembeldamise teel – kus iga täht lüüakse tootele manuaalselt.

Oma ehtele kirjastiili valides mõtle kõigepealt, kui pikk on sõna või sõnade kombinatsioon, mida tootele lisada soovid. Rusikareegel on, et mida pikem sõna, seda väiksemad olgu tähed. RAdezaini lehel on valikus kahes suuruses tähed – 1.5mm ja 3mm suurused.

Iga täht tembeldakse ehtele käsitsi, spetsiaalsete tähetemplite, haamri ja muude abivahenditega. Kuna tegemist on käsitööga, siis sarnaselt käekirjaga, ei pruugi olla kõik tähed teineteisest võrdsetel kaugustel, ega päris samal real. See ongi ehtekuntsniku käekiri :) Samas on see üks elemente, tänu millele, sinu sõnumiga ehe ongi eriline.

1.5mm Basik (kirjatähed)

Kõige argipäevasem font, mida oma ehetel kasutada. Sobib eriti hästi väikesele seibivõrule info lisamiseks.

1.5mm Deko (trükitähed)

Meie tähevaliku kõige populaarsemad tähed on DEKO perest. 1.5mm tähed sobivad hästi väiksemale seibile või metallvõrule. Tegemist on väga hästi loetava kirjastiiliga

3mm Basik (trükitähed)

Kahtlemata kõige argipäevasemad kirjatähed.

3mm Bridgitte (kirjatähed)

Kui soovid luua veidi rohkem personaalsemat ja justkui “käekirjalikumat” stiili, siis Bridgitte on meie lemmik!

3mm Deko (trükitähed)

Meie lemmikfontide pere liider – Deko on samal ajal nii elegante kui klassikaline. Väga hästi loetav font.

3mm Bridgitte (trükitähed)

Sõnumiga ehe on kindlasti veelgi personaalsem, kui kasutatud tähefont on pisut muinasjutulik – selline täpselt ongi Bridgitte font.