“Täida ise” kupongiraamat

6.90

Loo oma kupongiraamat – kingitus, mis puudutab südant

Kas otsid kingitust, mis on ainulaadne ja eriline nagu selle saaja? RAdezain “Täida ise” kupongiraamat just seda ongi, pakkudes võimalust luua midagi tõeliselt isikupärast ja mälestusväärset. Iga lehekülg selles raamatus on võimalus näidata hoolivust ja loovust.

Mida siis “täida ise” kupongiraamatuga teha võiks? Näiteks kupongiraamat sõbrannale, mis lubab ühist salongikülastust, luba kanda sõbranna lemmik kleiti või kaaslast veinipokaali kõrvale. Või kupongiraamat kallimale, mis lisaks romantilistele hetkedele sisaldab ka vallatumaid ja pisut intiimseimad lubadusi. Kupongiraamat (väike)lapsele, kus ta saab valida motiveeriva kupongi vastutasuks hea hinde või kodutöö eest. Võimalusi on nii palju …

Alusta isikliku puudutuse lisamist juba kaanele, kuhu saad kirjutada saaja nime, ja lõpetage tagakaanel, kus on ruumi pühendusele või isegi joonistusele. Tugevamast paberist kaaned mitte ainult ei kaitse loodud kuponge, vaid lisavad ka elegantsi ja vastupidavust. Terve kupongiraamat on loodud mõnusast paberist, millele saad mugavalt kirjutada nii pastaka, vildika kui ka pliiatsiga.

Iga kupongiraamat sisaldab esikaant, täidetavat kasutusjuhendi lehte, kolme täidetavat kupongi ja tagakaant. Kupongiraamat on kokku köidetud nii, et see tundub kui päris raamat. Soovi korral saab lisada kuni 10 täidetavat kupongi, nii et kingitus kestaks veelgi kauem. Kujutle saaja rõõmu, kui ta avastab kupongid, mis lubavad ühiseid elamusi, vallatusi või lihtsalt hetki, mis on täis naeru ja armastust.

Loo oma kupongiraamat juba täna ja tee kingitus, mis jutustab lugu, näitab hoolivust ja toob naeratusi. Üllata oma lähedasi kingitusega, mis on sama ainulaadne ja eriline nagu nad ise!

Kupongiraamat sisaldab järgmise arvu lehti

  • Lisaleht *