Populaarne nimega jõuluehe nüüd saadaval ka RAdezaini e-poes. Iga jõuluehe on valmistatud platikust ning väga vastupidav. Jõulukuulile on lisatud ka kuldne pael- ilma sõlmeta, et saaksid selle vajadusel välja vahetada sellise paela vastu, mis Sinu koduga sobib.

Jõulukuulile lisatava teksti maksimaalne kõrgus on 4cm ja laius 8cm – tähtede lõplik suurus oleneb nime pikkusest. Juhul, kui soovid väiksema tähtede arvuga nime väiksemas kirjas kirjuta oma soov lisainfo lahtrisse. Teksti on võimalik tellida 5 erineva värvitooni vahel – hõbedane glitter, kuldne, must glitter, punane glitter ja valge.

Soovi korral nimega jõuluehe sobitada sobivas värvis lipsukesega. Lipsud valmistame kõik ise nii, et kirjuta julgelt kas soovid pigem pikemate või lühemate paeltega. Lipsuke kinnitatakse jõuluehtele kahepoolse teibiga.

Kõik jõulukuulid on laos ning anname endast kõik, et need 3 tööpäeva jooksul Sinuni ka saata. Ole tellimist kiire, sest kogused vähenevad kiirelt.

Allahindlus!
Kiire tarne!

Nimega jõuluehe

Nimega jõuluehe kreemikas

Original price was: 9.90€.Current price is: 5.00€.

Nimega jõuluehe

Nimega jõuluehe punane

9.90

Nimega jõuluehe

Nimega jõuluehe valge

9.90

Nimega jõuluehe

Nimega jõuluehe hõbedane

9.90
Laost otsas

Nimega jõuluehe

Nimega jõuluehe kuldne

9.90

Kas Sinu peres on rohkem, kui 5 liiget? Kas soovid tellida nimega jõulukuule hoopis enda lasteaia rühmale või töökollektiivile? Kui soovid tellida enam kui viis jõulukuuli, saame pakkuda erakordset hinda ning eksklusiivseid disainilahendusi. On võimalik lisada isegi oma ettevõtte logo või isiklik sõnum jõuluehetele, muutes need tõeliselt ainulaadseks.

Täida kontaktivorm ning saada enda mõtted. Isegi kui Sinu idee pole veel päris lõplikult läbi mõeldud siis kirjuta ikka! Mitu pead on ikka mitu pead ja usun, et üheskoos leiame sobiva lahenduse. 

Peale kontaktivormi täitmist täpsustame vajadusel detailid ning kui oleme kokkuleppele jõudnud saabub Sulle lõplik pakkumine koos kokkulepitud tingimustega. Peale ettemaksuarve tasumist alustame jõulukuulide (loe: maagia) loomisega ning kokkulepitud ajaks saavad jõuluehted ka valmis. Valmis jõulukuulid jõuavad Sinuni kokkulepitud kuupäevaks.