Sellel aastal erinevad jõulud varasematest – suurim muudatus on kindlasti piirangud, mis ei lase meil kallite inimestega koos jõulupühasid pidada. Ei toimu tavapäraseid külaskäike pere ja lähedaste juurde ning peod, mida peetakse, kolivad ilmselt metsa või rabasse.

Mina leian, et jõulukingitused tulgu südamest – mitmekohalise hinnanumbri asemel näita, et oled pühendanud aega omale kallile inimesele kingituse loomiseks. Tulemuseks on ainulaadne toode, mille üle kingisaajal seda suurem rõõm on.

RAdezaini tootevalikus on tänaseks üle 30 erineva toote, mida saad personaliseerida oma sõnumiga. Tootevalikus on erinevaid võtmehoidjaid, järjehoidjaid, kaelakeesid ning käevõrusid. Kõiki tooteid annab omavahel kombineerida ja kokku sobitada valides samades toonides paela või sõnumit. Sedasi saab luua samasuguse sõnumiga kingitusi paaridele, või ettevõtte väärtustega kingitusi töökollektiivile. Võimalusi on mustmiljon! Tänaseks on RAdezain kahe aasta jooksul valmistanud enam kui 1000 erineva sõnumiga toodet – suurepärane tulemus mille üle olen väga uhke!

RAdezaini tooted muudab eriliseks peamiselt nendele kantav sõnum ning kuidas sõnum on tootele kantud. Tegemist ei ole mitte graveerimise vaid tembeldamisega. Iga täht lüüakse ehtele manuaalselt – töövõte on sarnane nagu haamriga naela seina löömine, kuid tuleb jälgida, et tähed oleks sarnases kauguses, samal joonel jne. Sarnaselt käekirjaga, ei pruugi olla kõik tähed teineteisest võrdsetel kaugustel, ega päris samal real. See ongi ehtekuntsniku käekiri ja üks elemente, tänu millele, sinu sõnumiga ehe ongi eriline.

Soovin aga tutvustada veidi võimalusi, mida see veebipood tegelikult kõik pakub!

RAdezainis tellimuse esitamine on lihtne

RAdezain.ee veebipoest personaalse sõnumiga ehte tellimiseks, on loodud lahendus, mis võimaldab automaatselt tellimuse esitada. Ei ole vaja oodata infot kauba saadavuse kohta, ega kinnitust idee teostamise kohta. Kui toode on tellitav on ta üldjuhul ka laos, ning valmis tarneks, kohe peale sellele sõnumi tembeldamist. Loodan siiralt, et sisestatud pildimaterjal ning täpsed väljad sõnumi sisestamiseks muudavad tellimuse esitamise lihtsaks. Kuna iga toode on erinev, on ka sõnumi sisestamise võimaluse erinev –  järgi juhiseid ning saad kindlasti sellega hakkama.

Toodetele saab teksti lisada 6 erineva kirjastiiliga – olen kirjeldanud neid kõiki siin. Lisaks erinevale kirjastiiliga saab tooteid kaunistada ikoonidega – ikoonivalik on välja toodud iga toote lehele.

Tooteid on võimalik tellida ka Soome.

Tellimusi on võimalik saata ka soome. Tellimisprotsess on sama, lihtsalt kassas vali tarne piirkonnaks Soome. Sedasi tekib tarneviisi valikusse nimekiri Soomes asuvatest SmartPosti automaatidest, mille vahel endale sobiva saad valida. Soome tarne puhul võib arvestada ka pisut pikema tarneajaga kui Eesti sisestel pakkidel. Itella lehel on välja toodud, et Helsingisse saabuvad pakid 1- 3 tööpäeva jooksul ning mujale soome 3-5 tööpäeva jooksul.

Tooted valmistatakse kuni 3 tööpäeva jooksul ning saadetakse Sinuni esimesel võimalusel.

Kõik tooted on laos ning saadame need välja tavaliselt 1-2 tööpäeva jooksul. Aeg-ajalt juhtub, et tarne läheb pikemaks, kuid siis anname sellest eraldi teada. Jõulude eel, kui mahud kasvavad, on eesmärk saata tooted välja kuni 3 tööpäeva jooksul. Peale postitust kulub paar päeva tarnele – seega üldjoones tellimusest Sinuni võib arvestada jämedalt nädalaga. Miks lubatakse tellida toodet, mida pole laos? Üldjuhul on nii, et kõik tooted, mis on laos, on ka müügis. On aga tekkinud olukordasid, kus tootele sõnumit tembeldades tuleb teksti kirjaviga… tegemist on käsitööga ning „delete“ nuppu kahjuks pole. Kui sõnum tembeldatakse valesti on üldjuhul toode kasutu ning tuleb maha kanda.

Tavaliselt ikka katsun laojääke hoida enam kui 1-2, et selliseid olukordasid ei teki. Kui nii aga juhtub, annan eraldi teada.

RAdezain võib kingituse saata ka otse kingisaajale!

Jah – kas see on võimalik. Juhul, kui seda võimalust soovid kasutada siis arvelduse ja transpordi osas vali võimalus „Saada teisele aadressile“. Sedasi tekivad lisaväljad, mis võimaldavad sisestada kingisaaja andmed. Täida andmed nime, telefoni ja e-mailiga (mida on vaja pakikaardi loomiseks) ning vali tarneinfost sobiv automaat. Kirjuta kindlasti märkuste lahtrisse, et tegemist on kingitusega 😉 Peale tarneinfo sisestamist maksa tellimuse eest ja jäta ülejäänud juba RAdezaini kanda 😊 Lihtne ja mõnus võimalus saata kallile inimesele kingitus otse temale lähedal asuvasse pakiautomaati.

 

Paaridele tasuta tarne ❤
18.00
Paaridele tasuta tarne ❤
19.00
Allahindlus!
Sobiv kingituseks
Original price was: 24.00€.Current price is: 21.00€.

Emadepäev

Sõnumiga lusikas

15.00